Slapukų politika

Mes naudojamės „Google Analytics“ teikiama paslauga, kuri padeda analizuoti, kaip Jūs naudojatės mūsų interneto svetaine. Išsamiau su „Google“ privatumo politika galite susipažinti čia.

 

Kas yra Slapukai?
Tai yra maži tekstiniai failai, kurie yra siunčiami į jūsų kompiuterį ar mobilųjį iš internetinio puslapio serverio. Jie yra naudojami tam, kad internetinis puslapis atsimintų jūsų naršymo istoriją puslapyje. Slapukai renka informaciją, kuri parodo kaip jūs naršote mūsų puslapyje, kokia naršyklė naudojama, ar į puslapį atkeliavote iš kito puslapio per nuorodą, koks yra kalbos nustatymas. Jeigu jūs esate registruotas vartotojas arba esate užsiprenumeravę naujienoms elektroniniu paštu, tai ši informacija (tokia kaip vardas ir elektroninis paštas) gali būti perduota duomenų tvarkytojui.

 

Automatinis rinkimas
Duomenys yra renkami kiekvieną kartą, kai apsilankote Groziosalonasorchideja.lt svetainėje, kai duodate sutikimą perduoti mums slapukus. Slapukai įrašo informaciją apie jūsų naršymo ypatumus ir padeda mums tobulinti savo internetinį puslapį jūsų patogumui. Pateikti slapukai padeda mums išanalizuoti informaciją kaip jūs naudojatės mūsų puslapiu ir tuo mums padeda tobulinti svetainę jūsų reikmėms, taip stengiamasi suteikti jums informaciją, kuri yra jums labiausiai aktuali.

 

Naudojami slapukai
Slapukai gali būti laikini arba fiksuoti:

  • Laikini slapukai – jie yra saugomi per visą laiką kol neuždarote naršyklės. Jų galiojimas baigiasi po kiekvienos sesijos. Šie slapukai naudojami atpažinti iš kokios šalies jungiatės, kokiais metodais ir kaip atkeliavote į mūsų svetainę, ar atėjote tiesiogiai ar per nuorodą iš kito tinklalapio.
  • Fiksuoti slapukai – šie slapukai yra saugomi jūsų įrenginyje (kompiuteryie, mobiliajame telefone ir t.t.) tam tikram laikotarpiui, po to kai uždarote naršyklę ir yra aktyvuojami kiekvieną kartą kai grįžtate į puslapį, kuriame slapukas buvo sukurtas.

 

Slapukus naudojame šioms funkcijoms:

  • užtikrinti, kad svetainės funkcijos būtų vykdomos tinkamai;
  • kurti ir stebėti statistikai dėl svetainės lankomumo;
  • stebėti kaip yra naudojama mūsų svetainė;
  • peržiūrėti vartotojo elgesį svetainėje;
  •